Ексклюзивні ➤➤ БОРДОВІ ДИВАНИ ✅ На Замовлення || • Будь-якої складності ☝ Висока якість ✅ Швидкі терміни ➤➤ ДИВАН У БОРДОВОМУ КОЛТОРІ || Під Замовлення || • Від виробника в Києві • || Якщо ви хочете додати приміщенню затишок, нотки інтимності, бордова м’які меблі буде найкращим рішенням. Такий предмет інтер’єру підійде гарячим і пристрасним людям, які не хочуть бути в тіні. Антураж кімнати для гостей або офісу, в якому знаходиться меблевий елемент, може підняти настрій, зарядити енергією. Хочете, щоб ваша кімната для гостей була класним місцем для запалювальних тусовок або романтичного побачення з коханим? Тоді потрібно зосередити увагу на меблі кольору бордо в кімнату для гостей від фірми «sofimebel».

Бордовий диван під замовлення

М’які меблі в бордовому кольорі на замовлення

Бордовий диван під замовлення

Диван в бордовому кольорі на замовлення

Може здатися на перший погляд, що поєднувати такого роду об’єкт внутрішнього оздоблення з іншими елементами вельми важко. Слід докласти певних зусиль для того, щоб кімнатка з бордовим канапкою не набула недоброзичливий вигляд. Застосовуйте декор ясних тонів для пом’якшення обстановки. Бежеві, сірі і коричневі тони додадуть приміщенню комфорту і спокою, можуть допомогти акцентувати увагу на красу основного предмета інтер’єру. Перетворити яскравий диван в унікальний акцент зможуть стіни і меблі білого, чорного кольорів. На такому тлі він буде ще виразніше.

Фото диванів в бордовому кольорі

Виготовлення м’яких меблів в бордовому кольорі

Варто відзначити, що бордові кутові дивани добре вписуються в єдину концепцію подібних стилів, як ампір, моерн, бароко. Для того щоб сформувати загальний шикарний образ, рекомендовано декорувати будівлю портьєрами або шторами, а крім того килимами. Доповнити меблевий елемент можуть допомогти такі матеріали:
  1. Дивани з сріблом;
  2. Дивани з позолотою;
  3. Дивани з елітною породою деревини;
  4. Дивани з металом;
  5. Дивани з каменем.

М’які меблі в бордових тонах замовити

Для кімнати з барвистим диваном не варто купувати тумби, шкафчики, пуфи і столики в колір. Віддайте перевагу моделям з природного дерева або сучасним варіантам з обробкою червоного або білого кольору. Таке дизайнерське рішення дасть можливість додати теплоти і комфорту в кімнатку.

Купуйте дивани бордового кольору в “sofimebel”

Фірма «sofimebel» знаходиться в числі найбільш потрібних виробників меблів на території України. Високі стандарти якості і низька вартість роблять наші вироби відомими. У Києві, Дніпрі, Харкові, Кривому Розі, Львові вже працюють наші склади і магазини, що дає можливість здійснювати доставку товару в найкоротші терміни. Наша продукція відрізняється екологічністю, функціональністю і безпекою. Просто зв’яжіться з нами за номером, підтвердженому на веб-сайті, і чудовий бордовий диван від фірми «sofimebel» буде і Вашій оселі!
5/5 - (2 votes)