Ексклюзивні ➤➤ ДИВАНИ З ФОТО | ЕСКИЗАМ ✅ На Замовлення | Хмельницький |• Будь-якої складності ☝ Висока якість ✅ Швидкі терміни ➤➤ М’ЯКІ МЕБЛІ ПО КРЕСЛЕННЯХ Під замовлення || Хмельницький | Наша компанія виготовляє м’які меблі – дивани на замовлення: за дизайном, який ви захочете (від класики до модерну), та розмірами, за ескізом, фотографією або зображенням (можемо підготувати ескіз з урахуванням Ваших побажань) використовуємо при виготовленні тільки екологічно чисті матеріали.

М’які меблі на замовлення Хмельницький


Дивани на замовлення Хмельницький

Дивани на замовлення Хмельницький

Виготовимо диван на замовлення Хмельницький, за розмірами замовника. Від вас потрібно фото, 3D модель, креслення, посилання на виріб, що вам сподобався, зі сторонніх джерел або зразок дивана з каталогу нижче. Ми зробимо його в точній відповідності до оригіналу або внесемо необхідні вам зміни. Будь-які тканини, шкіри, наповнювачі. За кожне замовлення СОФІМЕБЛІ | М’ЯКІ МЕБЛІ НА ЗАМОВЛЕННЯ | відповідає своєю репутацією. Наші салони знаходяться в Ірпені, будемо раді вас бачити!

М’які меблі від виробника Хмельницький

Дивани на замовлення Хмельницький

Замовити м’які меблі Хмельницький


Дивани на замовлення Хмельницький

М’які меблі на замовлення Хмельницький

Будинок без дивану – не будинок. Такі м’які меблі вже давно припинили бути просто предметом першої потреби. Вона і виконує свої безпосередні функції, і застосовується у дизайнерських цілях. Добре вибраний диван з фото, картинки, ескізу, креслення – прикраса кожного приміщення.

Фото м’яких меблів на замовлення Хмельницький

М’які меблі по фото на замовлення Хмельницький

Купити диван Хмельницький можливо у багатьох місцях. Але далеко не скрізь вдається знайти те, що потрібно. Знайомо? Якщо ви втомилися переглядати десятки каталогів у пошуках ідеального варіанта, просто замовте його. Зробити це можливо, звернувшись до фірми «Софімебель». Замовити диван Хмельницький та область простіше, ніж будь-коли!

Виготовлення дивана на замовлення Хмельницький

Ми виготовляємо м’які меблі на замовлення будь-якої складності: дивани на замовлення, ліжка, пуфи, крісла, м’які куточки. Ми виготовляємо м’які меблі для дому, офісів, салонів, ресторанів, готелів і гостинець.

Замовити м’які меблі за ескізом Хмельницький

Сучасний диван може бути зроблений у різних варіаціях. Він може мати металевий або дерев’яний каркас; оббивку зі шкіри, замші, оксамиту, флока чи жаккарда. Диван на замовлення також може мати різну висоту та розміри. Крім цього, дивани відрізняються одна від одної механізмом трансформації. Дивани на замовлення Хмельницький та область можуть бути зроблені в наступних варіантах:
  1. Класичний варіант, який розкладається шляхом піднімання сидіння до клацання;
  2. Клік-клак. Те саме, що й книга, але має третє положення – напівсидячи;
  3. Акордеон. Відрізняється компактністю у складеному вигляді. Щоб розкласти такий диван, необхідно висунути вперед сидіння, а подвійну спинку укласти;
  4. Єврокнижка механізм схожий на попередній вигляд, тільки в цьому випадку спинка не подвійна, а звичайна;
  5. Дельфін, пантограф і таке інше.

Замовити диван Хмельницький: якість та індивідуальний підхід

Наші експерти із задоволенням зроблять диван, в якому будуть враховані всі ваші прохання та рекомендації. М’які меблі, виготовлені майстрами sofimebel, містять персональний дизайн у вибраному стилі – від сучасного модерну аж до нестаріючої класики. Дивани на замовлення можуть бути зроблені як по фото або зображенню, так і повністю з нуля. Наші надійні партнери – Охорона об’єктів Київ, Секюріті Корпорейшн, забезпечить безпеку вашого майна! Дизайнери розробляють ескіз з урахуванням ваших побажань, якщо це потреба.

Диван за індивідуальним проектом Хмельницький

Дивани на замовлення Хмельницький

Індивідуальне виготовлення диванів Хмельницький

Пропонуючи дивани на замовлення Хмельницький та область, фірма «sofimebel» дотримується наступних стандартів:
  1. У виготовленні застосовуються тільки екологічно чисті матеріали;
  2. Можливість вибрати більш ніж з тисячі варіантів оббивної тканини;
  3. Наявність в асортименті надміцних оббивних матеріалів;
  4. Якісний монтаж розкладного механізму в диван при потребі;
  5. Набивка подушок висококласними наповнювачами: пінополіуретан, перо, пух і т.д.
Якщо ви бажаєте замовити індивідуальний диван за ескізом Хмельницький «sofimebel» – до ваших послуг

Виготовлення м’яких меблів на замовлення Хмельницький

Ексклюзивні ► ДИВАНИ НА ЗАМОВЛЕННЯ ♛ На Замовлення Хмельницький || Будь-якої складності ➥ М’ЯКІ МЕБЛІ | На замовлення | Хмельницький ► ДИВАНИ З КРЕСЛЕННЯ І ФОТО ► БУДЬ-ЯКА СКЛАДНІСТЬ ◄
Rate this page