Вибір меблів для дому – цікаве, але в той же час складне завдання. Адже важливо вибрати правильний дизайн, який гармонійно виглядатиме в інтер’єрі. При цьому велику роль відіграє матеріал для меблів, оскільки навіть звичайний журнальний столик щоразу виглядатиме по-різному, якщо буде виконаний зі скла, дерева, металу або ДСП.

Дерев’яні меблі на замовлення

Дерев’яні меблі – це відмінний вибір як для спальні чи вітальні, так і для кухні. Такі меблі виглядають відмінно, але при цьому також мають свої переваги і недоліки. Серед плюсів можна виділити такі:

  • природна краса;
  • екологічність;
  • довговічність.

Мінуси:

  • висока вартість;
  • велика вага;
  • схильність до вологи і температурних змін.

Серед порід дерева, які вибирають для виготовлення, найпопулярнішими вважаються:

  • дуб – завдяки своїй міцності та стильному вигляду;
  • сосна – її вартість доступніша;
  • ясен – досить міцний;
  • горіх – розкішний та дорогий.

Найбільш бюджетним варіантом вважаються меблі з ДСП та МДФ, але вони менш довговічні. У той же час має легку вагу, її легко переставляти.

Різні меблі на замовлення від «Абетка меблів» можна виконати з будь-якого матеріалу серед запропонованих на сайті.

Ламіновані меблі

Ламінований матеріал – це плити з деревних частинок, облицьовані шаром декоративної плівки. Такий матеріал для виготовлення меблів часто використовують у виробництві. Серед його плюсів варто виділити доступність, різноманітність дизайну та простоту у догляді. Але в той же час він менш довговічний, а також чутливий до вологи та подряпин.

Металеві меблі

Метал у меблях застосовується для створення каркасів, ніжок, підставок та декоративних елементів. Це надає міцності, сучасного вигляду і дозволяє використовувати меблі в різних стилях інтер’єру.

Також можна придбати меблі на індивідуальне замовлення, наприклад, повністю металевий столик.

Пластикові меблі

Пластикові меблі легкі і міцні, за ними дуже просто доглядати. Вона стійка до вологи та зовнішніх впливів, не піддається корозії. Виконується у будь-яких відтінках, включаючи найяскравіші. Однак не завжди має високу зносостійкість.

Тканинні та шкіряні меблі

М’які меблі з текстильним або шкіряним покриттям дуже комфортні і мають елегантний зовнішній вигляд. Такі матеріали для виготовлення меблів дуже популярні, адже вони приємні на дотик. Але при цьому вимагають дбайливого догляду. Особливо це стосується шкіри.

Скло та скляні меблі

Використання скла в меблях надає сучасного та стильного вигляду, роблячи простір відкритим. Скляні меблі легко очищаються і дуже довговічні, але схильні до подряпин і потребують обережності у використанні.

Меблі на замовлення «Абетка меблів»

Корпусні меблі на замовлення від «Абетка меблів» відрізняються якістю та зносостійкістю і радуватимуть своїх господарів довгий час. Фахівці компанії «Абетка меблів» – справжні професіонали своєї справи. Під будь-який запит клієнта вони зможуть виконати необхідні меблі на замовлення високої якості, яка ідеально впишеться в інтер’єр. Компанія займається виготовленням предметів інтер’єру, у тому числі корпусних меблів на замовлення.