Ексклюзивні ➤➤ КУТОВІ ДИВАНИ ✅ На Замовлення || • Будь-якої складності ☝ Висока якість ✅ Швидкі терміни ➤➤ КУТОВИЙ ДИВАН Під замовлення || У Києві || • Від виробника • || Кутові дивани вже давно вважаються однією з найвідоміших видів м’яких меблів. Дивани кутові: конфігурації виділяється практичністю, функціональністю. Так як даний елемент меблів займає кут, який як правило пустує або зайнятий усіляким мотлохом, ви отримуєте економію місця.


Кутовий диван на замовлення

Кутові дивани під замовлення в Києві

Але, що робити, якщо ви не можете знайти кутовий диван, який би підійшов під вашу планування? Найкращим вибором стане вибрати кутовий диван в фірмі «sofimebel». Ми працюємо в сфері виготовлення меблів більше десяти років – за цей час нами накопичено цінний досвід і знання, підібрана команда не просто фахівців, а людей, які люблять свою роботу.


Кутовий диван на замовлення

Фото кутових диванів

Замовити кутовий диван

Кутові дивани на замовлення – це чудова можливість купити високоякісну меблі за доступною ціною. Так як ми вважаємося виробником, ніяких націнок і накруток, які ставляться меблевими салонами.

Виготовлення кутових диванів

Кутові дивани від виробника можуть бути оформлені в будь-якому дизайні, який вам подобається. Ви самі вибираєте кольорову гаму, фурнітуру та вид оздоблювального матеріалу. Безумовно, покупцеві надається можливість вибирати розташування дивана -з додатковими секціями або просто кутовий.

Виробництво кутових диванів в Києві

Якщо ви прийняли рішення обрати кутовий диван в фірмі «sofimebel», то отримуєте гарну можливість впливати на багатофункціональні особливості. У разі якщо вам мало звичайного відсіку для білизни в нижній частині вироби, замовляйте відсіки в бічній частині або під підлокітниками. Ми втілимо в життя найважчі проекти.

Замовити кутовий диван від виробника дуже просто

Кутові дивани на замовлення, зроблені на нашому ВИРОБНИЦТВІ, розрізняються НЕ только обдуманої конструкцією и неповторним дизайном. Меблі, яка робиться на ваше замовлення, економити час, так як вам не нужно їздіті по салонах, знаходіті відповідні варіанти. Наш дизайнер віслухає Ваші прохання, что стосують конфігурації и дизайну майбутньої меблів, для того щоб Запропонувати кращий кутовий диван.

Кутовий диван з механізмом на замовлення

Кутовий диван може оснащуватися механізмами викочування, єврокнижка і, так званим, дельфіном. Єврокнижку правильніше вибрати, якщо ви збираєтеся складати і розкладати диван часто. Не менш потрібним механізмом висування диванів вважається дельфін – суть його дуже проста. Для того щоб розкрити диван, необхідно висунути нижню панель і підняти нагору. Такий механізм відрізняється простотою експлуатації і високою міцністю. Кутовий диван з механізмом викочування під замовлення ми радимо мешканцям компактних квартир. У виготовленні цієї м’яких меблів нами особлива увага приділяється коліщаткам і надійності рухливих елементів

Кутовий диван з тканини, шкірозамінника або шкіри від виробника

Головні фактори роблять великий вплив на вартість кутового дивана. Якщо ви хочете за доступною ціною замовити кутовий диван, ми запропонуємо найбільш цікаві проекти за невисокою ціною. Вартість кутового дивана, як і будь-який м’яких меблів, формується з деяких факторів: наповнювач, матеріал каркаса, оббивка. Каркас може створюватися з деревного бруса, МДФ, ДСП з додаванням металевих елементів. Хотілося тільки додати, що економити на каркасі не потрібно – з цієї причини ми завжди рекомендуємо нашим покупцям матеріали з високими показниками міцності.
Ціна кутового дивана на замовлення
Знизити ціну кутового вироби можливо, якщо вибрати недорогий наповнювач, на приклад, синтепон, поролон або поліуретан. Дорожчими наповнювачами є холлофайбер і латекс.
Кутовий диван за своїми фото, ілюстрації або ескізу
Вартість кутового дивана буде знаходитися в залежності від того, яка додаткова фурнітура й оббивні матеріали будуть вжиті. Ексклюзивні КУТОВІ ДИВАНИ На Замовлення || Будь-якої складності ➤ Висока якість ➤ Швидкі терміни ➤ КУТОВИЙ ДИВАН У Києві || КУТОВІ ДИВАНИ НА ЗАМОВЛЕННЯ Від Виробника …
5/5 - (13 votes)