Перетяжка кухонного куточка – це послуга, яка має великий попит, враховуючи вартість нового м’якого куточка в меблевих магазинах міста. При зверненні до нашої компанії ви самі оціните переваги такого сервісу, як “ремонт та переобтяжка кухонного куточка” або “відновлення кухонного куточка”.

Прямой диван на заказ

Послуги з ремонту та перетяжки кухонного дивана

Іноді розсувна система м’якого кухонного куточка потребує ремонту, і тут без наших послуг не обійтись. У таких випадках може знадобитися повне відновлення м’якого куточка, оскільки розсувна система виходить з ладу значно пізніше ніж тканина або шкіра. Буває, що тканина зноситься тільки на підлокітниках кухонного куточка, тому ми можемо замінити їхню тканину. Для цього нам потрібно тимчасово забрати м’який кухонний куточок, щоб зняти підлокітники і замінити тканину на них.

Вартість перетяжки кухонного куточка

Кухонний диван для перетяжки Ціна перетяжки кухонного куточка
Перетяжка кухонного куточка невеликого від 2500 грн
Перетяжка кухонного куточка з підлокітниками від 2750 грн
Перетяжка кухонного куточка великого від 3750 грн

Фото робіт з перетяжки кухонного куточка

Реставрація та перетяжка кухонного куточка

Оскільки ми вже відремонтували близько двох тисяч кухонних куточків, наш досвід у ремонті м’яких меблів та її окремих механізмів трансформації величезний. Серед основних механізмів м’яких меблів, що вимагають ремонту, виділяються: м’які куточки з викочуванням механізмом (наприклад, “Єврокнижка”, “Дельфін”, “Пантограф”, “Пума”, “Конрад”), м’які куточки з механізмом трансформації “Розкладачка” (включаючи “Французьку”, “Американську”, “Італійську”), м’які куточки з механізмом “Акордеон” (названий за аналогією з музичним інструментом), а також м’які куточки з диванами, що розкладаються (“Клік-Клак”, “Книжка”).

Перетяжка, заміна оббивки та реставрація кухонного куточка

М’який кухонний куточок представляє ідеальне поєднання зручності та функціональності, створюючи приємну обстановку для розміщення гостей та створення затишної, розслаблюючої атмосфери. Купити індивідуальний диван. Його спеціальні приховані ящики забезпечують зручне зберігання множини предметів, а деякі моделі навіть оснащені спальним місцем.

Безперечно, м’який куточок є невід’ємною частиною багатьох кухонь. Однак що робити, якщо оббивка зносилася, з’явилися плями, подряпини чи тріщини, а конструкція вже не така надійна? Не поспішайте позбавлятися старих меблів і купувати нові. Найкращим рішенням буде повне оновлення.

Перетяжка кухонних куточків – чудовий спосіб відновити улюблені меблі, не переплачуючи за нові. М’які меблі на замовлення. Цей вид ремонту включає заміну старої фурнітури, оббивки, відновлення каркаса, ніжок та інших компонентів, а також при необхідності покриття лаком та заміну наповнювача.

Якісна перетяжка кухонних диванів

Перетяжка кухонного куточка

Оббивні тканини та матеріали, які ми використовуємо для кухонних куточків

В асортименті нашої майстерні понад 1000 зразків тканин. В основному ми використовуємо такі тканини для перетяжки дивану для кухні:

Перетяжка кухонного куточка

Технологічні процеси перетяжки кухонного дивана

Перетяжка кухонного куточка

Замовити перетяжку кухонного дивана Київ ✓ від професіоналів ✓ SOFIMEBEL ✓ Перетяжка кухонного куточка ✓ Київ ✓ Великий вибір матеріалів ✓