Безумовною перевагою перетяжки кутового дивана є величезна різноманітність матеріалів для оббивки, що задовольняють будь-який смак: натуральні тканини, сучасні технологічні матеріали, шкірозамінник, велюр, гобелен, жаккард, замша, натуральна шкіра та багато інших.

Також вражає різноманітність принтів: від класичної клітини чи смужки до молодіжних та вінтажних фотодруків, а також імітацій шкур тварин та ін. Навряд чи десь ви знайдете такий широкий вибір. Крім цього, можна декорувати ваш кутовий диван різними гудзиками, дерев’яними накладками та іншими елементами.

Прямой диван на заказ

Послуги з ремонту та перетяжки кутового дивана

Хоча процес перетяжки кутового дивана може здатися простим, краще довірити його професіоналам. Їх багаторічний досвід та знання всіх тонкощів допоможуть уникнути пошкоджень матеріалів, суттєво скоротять час роботи та гарантують відмінний результат.

Підсумовуючи, можна сказати, що замовивши перетяжку кутового дивана, ви отримаєте повністю оновлений, стильний і сучасний предмет меблів, який залишиться таким же затишним і звичним. І все це за ціною в 2-3 рази нижчою, ніж вартість нового дивана. Це безумовно вигідне вкладення!

Вартість перетяжки кутового дивана

Кутовий диван для перетяжки Ціна перетяжки кутового дивана
Перетяжка Диван кутовий з дерев’яними підлокітниками від 2500 грн
Перетяжка Диван із м’якими підлокітниками кутовий від 2750 грн
Перетяжка Кутовий диван від 3750 грн

Фото робіт з перетяжки кутового дивана

Реставрація та перетяжка кутового дивана

Наша компанія з меблів пропонує послуги з ремонту кутових диванів з гарантією, певними умовами оплати та точним терміном виконання робіт. Наші досвідчені майстри проведуть весь процес ремонту та перетяжки м’яких меблів у вас вдома, надавши детальне пояснення кожного етапу. Ви також зможете вибрати нову тканину чи шкіру для оббивки вашого дивана. Для зручності наші майстри мають з собою зразки матеріалів при оформленні замовлення.

Перетяжка, заміна оббивки та реставрація кутового дивана

Серед різноманітності видів меблевих робіт, включаючи виготовлення та перетяжку кутових диванів, особливу увагу слід приділити перетяжці кутових м’яких диванів у шкірі чи тканині. Кутові дивани часто потребують різних видів ремонту: відновлення пружинного механізму, заміни оббивної тканини, ремонту механізму, що складається, відновленні дерев’яних підлокітників, ремонту основи спального місця, заміні декоративних елементів, заміні пошкоджених частин меблів, заміні механізмів трансформації, заміні ламелей, фарбуванню , а також повну перетяжку дивана, що складається з чотирьох частин.

Якісна перетяжка кутових диванів

Перетяжка кутового дивана

Оббивні тканини та матеріали, які ми використовуємо для кутових диванів

В асортименті нашої майстерні понад 1000 зразків тканин. В основному ми використовуємо такі тканини для перетяжки кутового дивана:

Перетяжка кутового дивана

Технологічні процеси перетяжки кутового дивана

Перетяжка кутового дивана

Замовити якісну перетяжку кутового дивана Київ ✓ від професіоналів ✓ перетяжки ✓ Перетяжка кутового дивана ✓ Київ ✓ Великий вибір матеріалів ✓