Затишок та обстановка вашого будинку безпосередньо залежить від меблів, тому її вибір – важливий етап. Однак навіть найдорожчі стільці з часом схильні до зносу. Вони втрачають свої якості, через які ви їх набули. Щоб уникнути необхідності заміни та зберегти свої фінанси, ми пропонуємо вам звернути увагу на оббивку меблів як розумне рішення.

Прямой диван на заказ

Вартість перетяжки стільців Чернівці

Стільці для перетяжки Ціна перетяжки стільця
Перетяжка стільця без спинки від 250 грн
Перетяжка стільця зі спинкою від 275 грн
Перетяжка стільця зі спинкою та підлокітниками від 375 грн

Фото робіт з перетяжки стільців Чернівці

Реставрація та перетяжка стільців Чернівці

Перетяжка стільців Чернівці, здатна повернути навіть сильно пошкоджені вироби до попереднього стану. Звичайні проблеми, такі як втрата пружності, скрипучість та інше, можуть бути легко та швидко усунуті за допомогою заміни оббивки. Таким чином ви знову зможете насолоджуватися часом на ваших улюблених стільцях, які повернуться до своїх якостей.

Якщо вас цікавить професійна і якісна перетяжка стільців Чернівці, зверніться до нас. Наші досвідчені фахівці готові виконувати роботу на високому рівні, щоб повернути комфорт вашому будинку.

Заміна оббивки на стільцях Чернівці

Оббивка стільців це спосіб відновити зовнішній вигляд і надати нове життя вашим улюбленим предметам інтер’єру. Цей процес включає заміну оббивки, внутрішнього наповнення і фурнітури. Дуже важливо, щоб реставрація проводилася професійно, інакше можна завдати остаточної шкоди стільцям, і їх відновлення стане неможливим. Ви можете замовити цю послугу на нашому сайті, зателефонувавши або надіславши запит електронною поштою через форму зворотного зв’язку на сайті.

Оббивні тканини та матеріали, які ми використовуємо для стільців Чернівці

В асортименті нашої майстерні понад 1000 зразків тканин. Стільці на замовлення від виробника. В основному ми використовуємо такі тканини для перетяжки стільців Чернівці:

Перетяжка стільців Чернівці

Послуги з ремонту та перетяжки стільців Чернівці

Перетяжка стільців Чернівці

Перетяжка м’яких стільців Чернівці

Іноді виникає бажання оновити інтер’єр, але не витратити багато коштів. Часто буває так, що після багаторазового використання меблі втрачають свій зовнішній вигляд: з’являються тріщини, порізи, і використовувати їх стає не тільки неприємно з естетичної точки зору, але і небезпечно. Особливо це актуально для комерційних приміщень, де стільці можуть бути схильні до високого навантаження. Адже якщо меблі в офісі мають неохайний вигляд, це може вплинути на сприйняття вас як серйозного бізнесмена вашими клієнтами.

У таких випадках перетяжка стільців Чернівці, допоможе повернути меблів її колишню привабливість. І необов’язково чекати, поки тканина на стільцях стане непридатною для використання. Адже ця послуга коштує цілком прийнятну суму, а результат буде помітний одразу.

Замовити перетяжку  стільців Чернівці ✓ від професіоналів ✓ SOFIMEBEL ✓ Перетяжка стільців ✓ Чернівці ✓ Великий вибір матеріалів для перетяжки стільців ✓