Перетяжка узголів’я ліжка Буча, є чудовою нагодою відновити важливий функціональний та естетичний елемент меблів, а також покращити комфорт у спальні. З часом оббивка спинки ліжка часто піддається зносу: вицвітає, псується, з’являються тріщини та потертості, або просто набридає. Однак це не привід одразу ж бігти за новим ліжком – досить просто замінити оббивну тканину на узголів’я, щоб покращити якість та надати виробу новизни.

Прямой диван на заказ

Вартість перетяжки узголів’я ліжка Буча

Підголів’я ліжка для перетяжки Ціна перетяжки ліжка
Перетяжка ліжка від 2500 грн
Перетяжка узголів’я ліжка від 2750 грн
Перетяжка ліжка з боковинами “царгами” та узголів’ям “спинкою” від 3750 грн

Фото робіт з перетяжки ліжка Буча

Реставрація та перетяжка ліжка Буча

Узголів’я ліжка можна перетягнути різними матеріалами, починаючи від елітних, таких як екошкіра, штучна замша або натуральна шкіра, і закінчуючи доступнішими варіантами, наприклад, флок, жаккард або велюр. Вибір залежить від загальної концепції інтер’єру спальні та фінансових можливостей клієнта.

Ви можете ознайомитися із зразками тканин для перетяжки ліжка тут. За потреби замірник може привезти з собою зразки, щоб ви могли оцінити матеріали особисто.

Заміна оббивки узголів’я ліжка Буча

В даний час все популярнішим стає вибір м’якого ліжка для спальні, обтягнутої тканиною, шкірою або еко-шкірою (шкірозамінником). Цей тип меблів також відомий як ліжко з м’яким узголів’ям, і він відрізняється особливим рівнем комфорту та вишуканості. Однак нікому не секрет, що при експлуатації будь-який матеріал згодом схильний до зносу.

Підголів’я м’яких ліжок найчастіше стає непридатним для використання. Наповнювач поступово втрачає свій обсяг, стає грубим і накопичується в грудках. Меблева тканина, як згадувалося раніше, схильна до розривів, стирання, вицвітання, розпаду і трісків, особливо якщо це шкіра або штучна шкіра.

Наш меблевий майстер пропонує заміну оббивки ліжка з використанням техніки капітоне (каретної стяжки). Цей метод реставрації надає виробу особливої краси, про що ви можете переконатися, переглянувши фотографії наших робіт.

Оббивні тканини та матеріали, які ми використовуємо для ліжка Буча

В асортименті нашої майстерні понад 1000 зразків тканин. Ліжко на замовлення від виробника. В основному ми використовуємо такі тканини для перетяжки ліжка Буча:

Перетяжка узголів'я ліжка Буча

Технологічні процеси перетяжки узголів’я ліжка Буча

  • Перетяжка ліжка із вбудованими відсіками для білизни;
  • Перетяжка ліжка з м’якими спинками та узголів’ями;
  • Перетяжка ліжка: двоспальне, стандартне, дитяче;
  • Перетяжка ліжка: двоярусні, розкладні, трансформери.

Перетяжка узголів'я ліжка Буча

Каретна перетяжка ліжка Буча

Для виконання каретної стяжки ліжка використовуються такі інструменти: електричний степлер, меблеві скоби, шуруповерт, дриль зі спеціальною насадкою для свердління отворів в поролоні, свердла, клей, ножиці, меблеві голки, нитки, лінійка та лезо для різання поролону.

Послуги з ремонту та перетяжки узголів’я ліжка Буча

Матеріали, що використовуються для виготовлення, включають ЛДСП панель товщиною 16 мм, пінополіуретан (поролон) середньої щільності товщиною 50 мм, синтепон, шкірозамінник та меблеві гудзики.

Замовити перетяжку узголів’я ліжка Буча ✓ від професіоналів ✓ SOFIMEBEL ✓ Перетяжка ліжка та спинки ✓ Буча ✓ Великий вибір матеріалів ✓