Перетяжка узголів’я ліжка є чудовою нагодою відновити важливий функціональний та естетичний елемент меблів, а також покращити комфорт у спальні. З часом оббивка спинки ліжка часто піддається зносу: вицвітає, псується, з’являються тріщини та потертості, або просто набридає. Однак це не привід одразу ж бігти за новим ліжком – досить просто замінити оббивну тканину на узголів’я, щоб покращити якість та надати виробу новизни.

Прямой диван на заказ

Вартість перетяжки узголів’я ліжка

Підголів’я ліжка для перетяжки Ціна перетяжки ліжка
Перетяжка ліжка від 2500 грн
Перетяжка узголів’я ліжка від 2750 грн
Перетяжка ліжка з боковинами “царгами” та узголів’ям “спинкою” від 3750 грн

Фото робіт з перетяжки ліжка

Реставрація та перетяжка ліжка

Узголів’я ліжка можна перетягнути різними матеріалами, починаючи від елітних, таких як екошкіра, штучна замша або натуральна шкіра, і закінчуючи доступнішими варіантами, наприклад, флок, жаккард або велюр. Вибір залежить від загальної концепції інтер’єру спальні та фінансових можливостей клієнта.

Ви можете ознайомитися із зразками тканин для перетяжки ліжка тут. За потреби замірник може привезти з собою зразки, щоб ви могли оцінити матеріали особисто.

Заміна оббивки узголів’я ліжка

В даний час все популярнішим стає вибір м’якого ліжка для спальні, обтягнутої тканиною, шкірою або еко-шкірою (шкірозамінником). Цей тип меблів також відомий як ліжко з м’яким узголів’ям, і він відрізняється особливим рівнем комфорту та вишуканості. Однак нікому не секрет, що при експлуатації будь-який матеріал згодом схильний до зносу.

Підголів’я м’яких ліжок найчастіше стає непридатним для використання. Наповнювач поступово втрачає свій обсяг, стає грубим і накопичується в грудках. Меблева тканина, як згадувалося раніше, схильна до розривів, стирання, вицвітання, розпаду і трісків, особливо якщо це шкіра або штучна шкіра.

Наш меблевий майстер пропонує заміну оббивки ліжка з використанням техніки капітоне (каретної стяжки). Цей метод реставрації надає виробу особливої краси, про що ви можете переконатися, переглянувши фотографії наших робіт.

Оббивні тканини та матеріали, які ми використовуємо для ліжка

В асортименті нашої майстерні понад 1000 зразків тканин. Ліжко на замовлення від виробника. В основному ми використовуємо такі тканини для перетяжки ліжка:

Перетяжка узголів'я ліжка

Технологічні процеси перетяжки узголів’я ліжка

  • Перетяжка ліжка із вбудованими відсіками для білизни;
  • Перетяжка ліжка з м’якими спинками та узголів’ями;
  • Перетяжка ліжка: двоспальне, стандартне, дитяче;
  • Перетяжка ліжка: двоярусні, розкладні, трансформери.

Перетяжка узголів'я ліжка

Каретна перетяжка ліжка

Для виконання каретної стяжки ліжка використовуються такі інструменти: електричний степлер, меблеві скоби, шуруповерт, дриль зі спеціальною насадкою для свердління отворів в поролоні, свердла, клей, ножиці, меблеві голки, нитки, лінійка та лезо для різання поролону.

Послуги з ремонту та перетяжки узголів’я ліжка

Матеріали, що використовуються для виготовлення, включають ЛДСП панель товщиною 16 мм, пінополіуретан (поролон) середньої щільності товщиною 50 мм, синтепон, шкірозамінник та меблеві гудзики.

Замовити перетяжку узголів’я ліжка Київ ✓ від професіоналів ✓ SOFIMEBEL ✓ Перетяжка ліжка та спинки ✓ Київ ✓ Великий вибір матеріалів ✓